Fresh Bread
-
Regular Price
-
$4.50
-
Sale Price
-
$4.50
-
Regular Price
-
Sold Out
-
Unit Price
- per
- Regular Price
- $4.50
- Sale Price
- $4.50
- Regular Price
Sold Out
- Unit Price
- per
Homemade-style, three-bun bread, baked daily and ready to eat.
INGREDIENTS: Wheat Flour, sugar, salt, yeast, butter, milk.
Meals are cooked on a shared culinary space, cross contamination of gluten and nuts may occur.
>